Slide Slide Slide Slide

آشنایی با ما

  معرفی ابداع سازه جی

  معرفی ابداع سازه جی

شرکت ابداع سازه جی  از سال 1379 فعالیت صنعتی خود را با نام سازه های فلزی خدامی در زمینه ساخت سوله و سایر سازه های فلزی شروع کرد .
از سال 1387 با همکاری و ادغام شدن با شرکت فنی مهندسی، فعالیت خود را تحت عنوان ابداع سازه جی در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فولادی اعم از ساختمان های فولادی،سوله های صنعتی، جرثقیل سقفی ،پل فولادی، تجهیزات صنعتی و … ادامه داده است .
شرکت ابداع سازه جی واقع در شهرک صنعتی بزرگ شرق (سجزی) استان اصفهان، هم اکنون در فضایی مسقف به مساحت 12000 متر مربع در حال فعالیت است .

صحبتی کوتاه

  سخن مدیرعامل

  سخن مدیرعامل

 امروزه و در هزاره سوم، سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. همواره معتقد بوده ایم که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسانها قرار گيرند. از همین روی از بدو تأسیس، با گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی و رضایت هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.
 یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت ابداع سازه جی، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوري‌هاي نوين است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.

با سپاس فراوان
علی خدامی
مدیر عامل شرکت ابداع سازه جی

همکاران ما
  برخی از مشتریان ما
  برخی از مشتریان ما
فهرست